Eskişehir'de metal hurdası, plastik hurda, kağıt hurdası ve hurda araç alım satımı yapan hurdacılar hakkındaki en güncel adres, telefon bilgileri bu adreste.

Etiket: eskişehir hurdalık

Özçelik Metal Geri Dönüşüm

Özçelik Metal Geri Dönüşüm

Özçelik Metal Geri Dönüşüm, evsel atıklar ve sanayi atıklarını siz değerli müşterilerinden alarak ülke ekonomisine ve çevre korumaya büyük katkısı olan geri dönüşüm hizmetini sunmaktadır.

Eskişehir ilinde ambalaj atığı toplayarak geri dönüşüme kazandıran Özçelik Metal Geri Dönüşüm, yıllık olarak binlerce ton atığın dönüşümünü sağlamaktadır.

 

(0) İncele
Zafer Ticaret

Zafer Hurda

Eskişehir hurda alım satım sektöründe hizmet veren firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır.

Eskişehir hurda firmaları arasında hizmet veren Zafer Hurda, güvenilir işçiliği ve doğru tartım ile sizlerin hurdalarınızı alarak,geri dönüşüm sektörünün lokomotifi haline gelmiştir.

(0) İncele

Niğdelioğlu Ticaret

Niğdelioğlu Ticaret, evsel atıklar ve sanayi atıklarını sizlerden alarak ülke ekonomisine ve çevre korumaya çok büyük katkısı olan geri dönüşüm hizmetini sunmaktadır.

Hurda sektöründeki tüm gelişmeleri ve teknolojik olanakları yakından takip eden Niğdelioğlu Ticaret, metalleri hızlı ve doğru şekilde alarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

(0) İncele
Sofuoğulları Hurda

Sofuoğulları Hurda

Sofuoğulları Hurda, Eskişehir hurda sektöründe dinamik ve güvenilir kadrosu ile hurdaları adresinizden gelip alır ve ekonomiye geri kazandırılması için işlenmesini sağlar.

Fabrika depolarından kendi sahip olduğumuz araçlarla gelip hurdalarınızı alıyor, kendi kantarlarımızda tartıyor ve anında ödemeleri gerçekleştiriyoruz.

(0) İncele
Demirhan Hurda

Demirhan Hurda

Demirhan Hurda,  Kara Mehmet tarafından 1990 yılında kurulan, hurda alım ve satımı konusunda güvenilir ekibiyle hizmet veren, en doğru fiyatlandırma garantisi ile hizmetinizdedir.

İşlevini yitirdiğini düşündüğünüz tüm hurda ürünlerden fabrikanızın deposunda bekleyen hurdalara kadar miktar ayırmadan tüm hurdalar nakit ödeme ile adresinizden alınacaktır.

(0) İncele
Özcanlar Hurda Ticaret

Özcanlar Hurda Ticaret

Özcanlar Hurda Ticaret,  fabrikalarda, depolarda, kullanılmayan ürünlerin saklandığı bodrumlarda bulunan tüm hurdalarınızı adresinizden gelip alıyor firmamıza ait kantarlarla tartıyoruz.

En uygun fiyatlarla hurda alım ve satımı yapan Özcanlar Hurda, gerekli tüm ekipmanlara ve makinalara sahiptir.

(0) İncele
Bizim Hurda

Bizim Hurda

Eskişehir hurda sektöründe 1983 yılından beri hizmet veren Bizim Hurda, her çeşit hurda alım ve hurda satışını gerçekleştirmektedir. Değerinde hurda alımı kuralı ile çalışan ekibimiz bir telefonla adresinize gelerek hurdalarınızı alır.

(0) İncele